Tombs and Treasure PDF

Clive Cussler urodził się w Aurorze w stanie Illinois, a dorastał w kalifornijskiej Alhambrze. Pierwszą powieść z Dirkiem Pittem opublikował w 1973. Jest tombs and Treasure PDF placówka zajmująca się badaniami morza i historii marynistyki. Nowym Jorku i Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie.


Författare: Laura Layton Strom.
High-interest non-fiction titles that will add depth to your project work and ensure engaging cross-curricular creative topic-led lessons 20 titles covering four reading levels – two levels for Year 5 and two levels for Year 6.

Jest również laureatem Nagrody Lowella Thomasa za wybitne dokonania w dziedzinie badań podmorskich. Książki Cusslera zostały przetłumaczone na ponad 40 języków i wydane w więcej niż 100 krajach w nakładach przekraczających liczbę 125 milionów egzemplarzy. Chociaż powieść Wir Pacyfiku została wydana w 1983, jej akcja toczy się przed wydarzeniami opisanymi w Aferze śródziemnomorskiej. Powieści, w których występują dzieci Dirka Pitta: Dirk Jr. Współautorami powieści tego cyklu są Craig Dirgo, Jack Du Brul i Boyd Morrison.

Ta seria książek różni się od pozostałych powieści Cusslera. Akcja toczy się na początku XX w. Głównym bohaterem jest Isaac Bell, błyskotliwy śledczy z Agencji Detektywistycznej van Dorna. Od drugiej części współautorem jest Justin Scott.